Købe ISL6551ABZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 10.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Topologi: | Full-Bridge |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| Serielle grænseflader: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Outputfaser: | 1 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | ISL6551ABZ-T |
| Fungere: | Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 50kHz ~ 500kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Full-Bridge Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 28-SOIC |
| Duty Cycle (Max): | 50% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR FULL-BRIDGE 28SOIC |
| Kontrolfunktioner: | Current Limit, Dead Time Control, Enable, Soft Start |
| Ursynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |