Købe ISL6610IRZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | 8ns, 8ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivere: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ISL6610IRZ-T |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 36V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-QFN (4x4) |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC MOSFET DRVR DUAL SYNC 16-QFN |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | -, 4A |
| Kanaltype: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |