Købe JAN1N6081 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.5V @ 37.7A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 150V |
| Leverandør Device Package: | G, Axial |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/503 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 30ns |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | G, Axial |
| Andre navne: | 1086-19459 1086-19459-MIL |
| Driftstemperatur - Junction: | -65°C ~ 155°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | JAN1N6081 |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Standard 150V 2A Through Hole G, Axial |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 150V 2A AXIAL |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 10µA @ 150V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 2A |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |