Købe JLLN015.T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 160V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 300V |
| Størrelse / Dimension: | 0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD® JLLN |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navne: | JLLN015 JLLN15 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | JLLN015.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC/160VDC |
| Nuværende vurdering: | 15A |