Købe JR1AF-B-DC24V med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 2.4 VDC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Skiftespænding: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | JR |
| Udgivelsestid: | 2ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 10ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Producentens varenummer: | JR1AF-B-DC24V |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 16A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontaktformular: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spole spænding: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.1 kOhms |
| Coil Power: | 530 mW |
| Coil Current: | 22mA |