Købe KNF21200C33DA3TS med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 25V |
|---|---|
| Værdier: | C = 33pF |
| Type: | Low Pass |
| Teknologi: | LC |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | KNF, Kyocera |
| Modstand - Kanal (Ohm): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Andre navne: | 1253-1078-2 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | KNF21200C33DA3TS |
| Højde: | 0.037" (0.95mm) |
| Filterordre: | - |
| Udvidet beskrivelse: | LC EMI Filter Low Pass C = 33pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD-beskyttelse: | No |
| Beskrivelse: | FILTER LC 33PF 200MHZ SMD |
| Nuværende: | 150mA |
| Center / Cutoff Frekvens: | 200MHz (Cutoff) |
| Dæmpningsværdi: | 20dB @ 700MHz ~ 1.2GHz |
| Applikationer: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |