Købe L12J1K8E med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) |
| Serie: | 270 |
| Modstand (ohm): | 1.8k |
| Power (Watts): | 12W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Tubular |
| Andre navne: | OHL12J1K8E OHL12J1K8E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunktion: | Brackets (not included) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | L12J1K8E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 1.8K OHM 5% 12W |