Købe L4931CDT50-TR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 5V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | Up to 20V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 0.4V @ 250mA |
| Leverandør Device Package: | D-Pak |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navne: | 497-4204-2 L4931CDT50TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | L4931CDT50-TR |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 250mA D-Pak |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 5V 0.25A DPAK |
| Nuværende - Output: | 250mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | - |
| Email: | [email protected] |