Købe LA120X31 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 1200V (1.2kV) |
| Størrelse / Dimension: | 0.811" Dia x 4.606" L (20.60mm x 117.00mm) |
| Serie: | LA120X |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navne: | LA120X3-1 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | LA120X31 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 3A 1.2KVAC/1KVDC |
| Nuværende vurdering: | 3A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 100kA |
| Godkendelser: | - |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |