Købe LD39130SJ18R med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | Up to 5.5V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Device Package: | 4-FlipChip (.69x.69) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 4-UFBGA, FCBGA |
| Andre navne: | 497-14206-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | LD39130SJ18R |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 4-FlipChip (.69x.69) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.8V 0.3A FLIPCHIP |
| Nuværende - Output: | 300mA |