Købe LH600303C med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Box Lug |
| Serie: | LH |
| Andre navne: | LH60030-3C |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 3 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LH600303C |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.811" Dia x 5" L (20.60mm x 127mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | NLS, RLS |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |