Købe LM25066IPSQX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 24-WQFN (4x5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM25066IPSQX/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | Base Station-Networking Line Cards, Servers PMIC 24-WQFN (4x5) |
| Beskrivelse: | IC PWR MGMT/PROT PMBUS 24WQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 5.8mA |
| Applikationer: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |