Købe LM4832MTX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Device Package: | 28-TSSOP |
| Serie: | Boomer® |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andre navne: | LM4832MTX LM4832MTX/NOPBTR LM4832MTXTR LM4832MTXTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 250mW x 2 @ 8 Ohm |
| Producentens varenummer: | LM4832MTX/NOPB |
| Funktioner: | 3D, Depop, I²C, Microphone, Mute, Shutdown, Tone and Volume Control |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 28-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR .25W AB 28TSSOP |
| Email: | [email protected] |