Købe LM4921ITLX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Device Package: | 20-DSBGA |
| Serie: | Boomer® |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-UFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andre navne: | LM4921ITLX LM4921ITLX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 50mW x 2 @ 32 Ohm |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM4921ITLX/NOPB |
| Funktioner: | DAC, I²S, Mute, Shutdown, SPI, Standby, Thermal Protection, Volume Control |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 20-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR .05W AB 20DSBGA |
| Email: | [email protected] |