Købe LM5101CMYX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | 990ns, 715ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andre navne: | LM5101CMYX LM5101CMYX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM5101CMYX/NOPB |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | 2.3V, - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 118V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-EP |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | 1A, 1A |