Købe LNT2E681MSE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 250V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | LNT |
| Ripple Current: | 1.4A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navne: | 493-9013 LNT2E681MSE-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 21 Weeks |
| Producentens varenummer: | LNT2E681MSE |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.500" (12.70mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 3.268" (83.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 680µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 680UF 20% 250V SCREW |
| kapacitans: | 680µF |