Købe LT1010CT#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 40 V, ±2.25 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | TO-220-5 |
| Slew Rate: | 75 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-5 Formed Leads |
| Output Type: | - |
| Andre navne: | LT1010CTPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 100°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1010CT#PBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 20MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer Amplifier 1 Circuit TO-220-5 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP BUFFER 20MHZ TO220-5 |
| Nuværende - Forsyning: | 5mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 150mA |
| Nuværende - Input Bias: | 500µA |
| Forstærker Type: | Buffer |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |