Købe LT1809IS6#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 800µV |
| Leverandør Device Package: | TSOT-23-6 |
| Slew Rate: | 350 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT1809IS6#TRPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 180MHz |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 180MHZ RRO TSOT23-6 |
| Nuværende - Forsyning: | 15mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 85mA |
| Nuværende - Input Bias: | 12.5µA |
| Forstærker Type: | General Purpose |
| -3db båndbredde: | 320MHz |