Købe LT3081IR#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 0 V ~ 34.5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.2 V ~ 36 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 1.23V @ 1.5A |
| Leverandør Device Package: | 7-DDPAK |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LT3081IR#TRPBF |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0 V ~ 34.5 V 1.5A 7-DDPAK |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 1.5A DDPAK-7 |
| Nuværende - Output: | 1.5A |
| Nuværende - Grænse (Min): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |