Købe LT8391EUFD#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 4V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 60V |
| Spænding - Output: | 60V |
| Type: | DC DC Controller |
| Topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LT8391EUFD#TRPBF |
| Intern switch (s): | No |
| Frekvens: | 150kHz ~ 650kHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 28-QFN (4x5) |
| Dæmpning: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER CTRLR 28-QFN |
| Nuværende - Output / Channel: | - |
| Applikationer: | Automotive, Lighting |
| Email: | [email protected] |