Købe LTC2615CGN#TRPBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Device Package: | 16-SSOP |
| Afregningstid: | 9µs (Typ) |
| Serie: | - |
| Reference Type: | External |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal D / A-konvertere: | 8 |
| Antal bitter: | 14 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LTC2615CGN#TRPBF |
| INL / DNL (LSB): | ±4, ±1 (Max) |
| Udvidet beskrivelse: | 14 Bit Digital to Analog Converter 8 16-SSOP |
| Differential Output: | No |
| Beskrivelse: | IC DAC 14BIT R-R OCT 16SSOP |
| Data Interface: | I²C |
| Arkitektur: | - |
| Email: | [email protected] |