Købe LTC3210EPD-1#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.9V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 4.5V |
| Spænding - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| Leverandør Device Package: | 16-UTQFN (3x3) Exposed Pad |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-UFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 5 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LTC3210EPD-1#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 800kHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 25mA, 400mA 16-UTQFN (3x3) Exposed Pad |
| Dæmpning: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR 25MA 16UTQFN |
| Nuværende - Output / Channel: | 25mA, 400mA |
| Applikationer: | Backlight |
| Email: | [email protected] |