Købe LTC4420IMSE#PBF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 1.8 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Source Selector Switch |
| Leverandør Device Package: | 12-MSOP |
| Serie: | PowerPath™ |
| Forhold - Indgang: Output: | 2:1 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | LTC4420IMSE#PBF |
| Intern switch (s): | Yes |
| FET Type: | N-Channel |
| Udvidet beskrivelse: | OR Controller Source Selector Switch N-Channel 2:1 12-MSOP |
| Beskrivelse: | IC SOURCE SELECTOR SWITCH 12MSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 3.6µA |
| Nuværende - Output (Max): | 1.6A |
| Applikationer: | Battery Backup |
| Email: | [email protected] |