Købe LVC25FR200EV med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 2512 |
| Størrelse / Dimension: | 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm) |
| Serie: | LVC |
| Modstand (ohm): | 0.2 |
| Power (Watts): | 1W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2512 (6432 Metric) |
| Andre navne: | OHLVC25FR200EV OHLVC25FR200EV-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | LVC25FR200EV |
| Højde - Siddende (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.2 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.2 OHM 1% 1W 2512 |