Købe M5060SB1000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Peak Reverse (Max): | 1000V |
|---|---|
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.35V @ 50A |
| Teknologi: | Standard |
| Leverandør Device Package: | Module |
| Serie: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Andre navne: | CC2070 M5060SB1000-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | M5060SB1000 |
| Udvidet beskrivelse: | Bridge Rectifier Single Phase 1000V 60A Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Single Phase |
| Beskrivelse: | MODULE POWER 60A 1000V BRIDGE |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | - |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 60A |
| Email: | [email protected] |