Købe MAL209332122E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | 093 PMG-SI |
| Ripple Current: | 2.69A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL209332122E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 110 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 mOhm @ 120Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP |
| kapacitans: | 1200µF |