Købe MAL209668122E3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 385V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | 096 PLL-4TSI |
| Ripple Current: | 5.5A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - 4 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAL209668122E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | 51 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 3.346" (85.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1200µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - 4 Lead 162 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 162 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1200UF 20% 385V SNAP |
| kapacitans: | 1200µF |