Købe MAX1385BETM+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 11 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 48-TQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX1385BETM+ |
| Udvidet beskrivelse: | Bias Controller PMIC 48-TQFN (7x7) |
| Beskrivelse: | IC CTRLR LDMOS BIAS 5V 48-TQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 4.5mA |
| Applikationer: | Bias Controller |
| Email: | [email protected] |