Købe MAX16825AUE+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 6.5V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 28V |
| Spænding - Output: | 36V |
| Type: | Linear |
| Topologi: | Shift Register |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal udgange: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX16825AUE+ |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 3 Output Linear PWM Dimming 150mA 16-TSSOP-EP |
| Dæmpning: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER LINEAR DIM 16TSSOP |
| Nuværende - Output / Channel: | 150mA |
| Applikationer: | Automotive, Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |