Købe MAX4363EUP-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| protokol: | DSL |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivere / modtagere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX4363EUP-T |
| Udvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver Half DSL 20-TSSOP |
| Duplex: | Half |
| Beskrivelse: | IC DRIVER/RECEIVER ADSL 20-TSSOP |
| Datahastighed: | - |
| Email: | [email protected] |