Købe MAX4730ELT+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Single (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Dual (V ±): | - |
| Skift tid (Ton, Toff) (Max): | 45ns, 26ns |
| Skift kredsløb: | SPDT |
| Leverandør Device Package: | 6-uDFN (1.5x1.0) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | 6-WFDFN |
| Andre navne: | MAX4730ELT+ MAX4730ELT+TCT MAX4730ELT+TCT-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 5.5 Ohm |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | MAX4730ELT+T |
| Udvidet beskrivelse: | 1 Circuit IC Switch 2:1 5.5 Ohm 6-uDFN (1.5x1.0) |
| Beskrivelse: | IC SWITCH SPDT 6UDFN |
| Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max): | 2nA |
| crosstalk: | -67dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 3pC |
| Kanal til kanal matching (ΔRon): | 50 mOhm |
| Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)): | 6.5pF |
| -3db båndbredde: | 300MHz |
| Email: | [email protected] |