Købe MAX6956AAI+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 28-SSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX6956AAI+ |
| grænseflade: | I²C |
| Skærmtype: | LED |
| Cifre eller tegn: | - |
| Beskrivelse: | IC DRIVER LED PORT 20/28 28-SSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 180µA |
| Konfiguration: | - |
| Email: | [email protected] |