Købe MAX9880AETM+T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 1.65 V ~ 1.95 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverandør Device Package: | 48-TQFN-EP (6x6) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Opløsning (bit): | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX9880AETM+T |
| Udvidet beskrivelse: | Stereo Audio Interface I²C, I²S, Serial, SPI™ 48-TQFN-EP (6x6) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 82 / 96 |
| Beskrivelse: | IC CODEC AUDIO STEREO 48TQFN |
| Data Interface: | I²C, I²S, Serial, SPI™ |
| Email: | [email protected] |