Købe MAX9926UAEE/V+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Sensor Interface |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-QSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Logic |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | MAX9926UAEE/V+ |
| grænseflade: | Differential |
| Input Type: | Differential |
| Beskrivelse: | IC VR SENSOR INTERFACE 16QSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 10mA |
| Email: | [email protected] |