Købe MLZ2012M330WTD25 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | MLZ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0805 (2012 Metric) |
| Andre navne: | 445-17078-2 445-17078-ND MLZ2012M330WTD25-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | MLZ2012M330WTD25 |
| selvinduktion: | 33µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Frekvens - Test: | 2MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 33µH Shielded Multilayer Inductor 190mA 3.38 Ohm Max 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 33UH 190MA 3.38 OHM |
| DC-resistens (DCR): | 3.38 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 190mA |
| Nuværende - Mætning: | 55mA |
| Email: | [email protected] |