Købe OPA137UA/2K5 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 2.5mV |
| Leverandør Device Package: | 8-SOIC |
| Slew Rate: | 3.5 V/µs |
| Serie: | MicroAmplifier™ |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | OPA137UA/2K5 |
| Få båndbreddeprodukt: | 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 220µA |
| Nuværende - Output / Channel: | 60mA |