Købe PAM8610TR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 7 V ~ 15 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Device Package: | 40-QFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Andre navne: | PAM8610TRDI |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Kanaler @ Load: | 10W x 2 @ 8 Ohm |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | PAM8610TR |
| Funktioner: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Udvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 40-QFN (6x6) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO 10W CLASS D 40UQFN |
| Email: | [email protected] |