Købe RT0402FRE074K22L med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0402 |
| Størrelse / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie: | RT |
| Modstand (ohm): | 4.22k |
| Power (Watts): | 0.063W, 1/16W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0402 (1005 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | RT0402FRE074K22L |
| Højde - Siddende (Max): | 0.014" (0.35mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 4.22k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 4.22K OHM 1% 1/16W 0402 |