Købe RT0805FRD07523KL med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±25ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0805 |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | RT |
| Modstand (ohm): | 523k |
| Power (Watts): | 0.125W, 1/8W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0805 (2012 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | RT0805FRD07523KL |
| Højde - Siddende (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 523k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 523K OHM 1% 1/8W 0805 |