Købe SG310 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Serie: | SURGE-GARD™ |
| R @ Current: | 0.15 Ohm |
| R 25 ° C: | 5 Ohm |
| Emballage: | Bulk |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | SG310 |
| Blyafstand: | 0.310" (7.87mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 5 Ohm Ohm ±15% 0.60" (15.24mm) |
| Diameter: | 0.60" (15.24mm) |
| Beskrivelse: | ICL 5 OHM 15% 4A 15.24MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 4A |
| Godkendelser: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |