Købe SL22 4R014 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | SL22 |
| R @ Current: | 0.05 Ohm |
| R 25 ° C: | 4 Ohm |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 570-1050 SL224R014 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | SL22 4R014 |
| Blyafstand: | 0.307" (7.80mm) |
| Udvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 4 Ohm Ohm ±20% 0.866" (22mm) |
| Diameter: | 0.866" (22mm) |
| Beskrivelse: | ICL 4 OHM 20% 14A 22MM |
| Strøm - Stabil tilstand Maks: | 14A |
| Godkendelser: | CSA |
| Email: | [email protected] |