Købe SMA5125 med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2V @ 250µA |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 12-SIP |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 140 mOhm @ 5A, 4V |
| Strøm - Max: | 4W |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 12-SIP, Exposed Tab |
| Andre navne: | SMA5125 DK |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | SMA5125 |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 460pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | 3 N and 3 P-Channel (3-Phase Bridge) |
| FET-funktion: | Standard |
| Udvidet beskrivelse: | Mosfet Array 3 N and 3 P-Channel (3-Phase Bridge) 60V 10A 4W Through Hole 12-SIP |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 60V |
| Beskrivelse: | MOSFET 3N/3P-CH 60V 10A 12-SIP |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 10A |
| Email: | [email protected] |