Købe SN74LV161284DLR med BYCHPS
Køb med garanti
| Forsyningsspænding: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 48-SSOP |
| Serie: | 74LV |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navne: | 296-3786-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal bitter: | 19 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | SN74LV161284DLR |
| Logik Type: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Udvidet beskrivelse: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver IC 48-SSOP |
| Beskrivelse: | IC 19-BIT BUS INTERFACE 48-SSOP |
| Email: | [email protected] |