Købe SRR1210A-681M med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRR1210A |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 11 @ 796kHz |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | SRR1210A-681MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRR1210A-681M |
| selvinduktion: | 680µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 850kHz |
| Udvidet beskrivelse: | 680µH Shielded Inductor 1A 1.2 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 680UH 1A 1.2 OHM SMD |
| DC-resistens (DCR): | 1.2 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 1A |
| Nuværende - Mætning: | 850mA |