Købe SRR1260A-820M med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | SRR1260A |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 25 @ 2.52MHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | SRR1260A-820M-ND SRR1260A-820MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | SRR1260A-820M |
| selvinduktion: | 82µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 6.85MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 82µH Shielded Inductor 1.95A 145 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 82UH 1.95A 145 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 145 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.95A |
| Nuværende - Mætning: | 1.9A |
| Email: | [email protected] |