Købe T1235-600G med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3V |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverandør Device Package: | D2PAK |
| Serie: | Snubberless™ |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andre navne: | 497-12712-5 T1235-600G-ND T1235600G |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | T1235-600G |
| Udvidet beskrivelse: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Surface Mount D2PAK |
| Beskrivelse: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A D2PAK |
| Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max): | 12A |
| Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 120A, 126A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 35mA |
| Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max): | 35mA |
| Konfiguration: | Single |
| Email: | [email protected] |