Købe T510038004AQ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - På tilstand (Vtm) (Max): | 2.2V |
|---|---|
| Spænding - Off State: | 300V |
| Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 3V |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | TO-209AC, TO-94-4, Stud |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Chassis, Stud Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | T510038004AQ |
| Udvidet beskrivelse: | SCR 300V 125A Standard Recovery Chassis, Stud Mount |
| Beskrivelse: | SCR PHASE CTRL MOD 300V 80A |
| Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max): | 125A |
| Nuværende - On State (Det (AV)) (Max): | 80A |
| Aktuel - Off State (Max): | 10mA |
| Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 1600A @ 60Hz |
| Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max): | 150mA |