Købe THS6226AIRHBR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 10 V ~ 12.5 V |
|---|---|
| Serie: | - |
| Power (Watts): | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | THS6226AIRHBR |
| grænseflade: | Serial |
| Inkluderer: | - |
| Fungere: | VDSL2 Line Driver Amplifier |
| Udvidet beskrivelse: | Telecom IC VDSL2 Line Driver Amplifier |
| Beskrivelse: | IC LINE DVR VDSL2 H FIX 32VQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 24.6mA |
| Email: | [email protected] |