Købe TLV320AIC23IGQE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.42 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverandør Device Package: | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 90 / 100 |
| Opløsning (bit): | 16 b, 20 b, 24 b, 32 b |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 80-VFBGA |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 70°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC23IGQE |
| Udvidet beskrivelse: | Stereo Audio Interface 16 b, 20 b, 24 b, 32 b I²C, Serial 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 90 / 90 |
| Beskrivelse: | IC AUDIO CODEC 32BIT SER 80BGA |
| Data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |