Købe TLV320AIC3106IZQE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverandør Device Package: | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 92 / 102 |
| Opløsning (bit): | 24 b |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | 80-VFBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC3106IZQE |
| Udvidet beskrivelse: | Stereo Audio Interface 24 b PCM Audio Interface 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 91 / 92 |
| Beskrivelse: | IC AUDIO CODEC 24BIT PCM 80BGA |
| Data Interface: | PCM Audio Interface |
| Email: | [email protected] |